امنیت دستگاه های خودپرداز خود را به ما بسپارید

فروش ویژه آنتی اسکیمر Card Guard مورد تاییدیه European ATM Security.


آنتی اسکیمر در دستگاه های ATM چیست؟

تکنیک اسکیمینگ برای دسترسی به اطلاعات شخصی مغناطیسی حک شده روی کارت های بانکی شما توسط مجرمان مورد استفاده قرار می گیرد. مجرمان، یک دستگاه اسکمیر در کارتخوان ATM تعبیه می کنند. زمانی که کارتتان را وارد دستگاه عابر بانک می کنید، اسکیمر اطلاعات مغناطیسی روی کارت را کپی کرده و برای دریافت کننده می فرستد. تکنیک اسکیمینگ یکی از معضلات فزاینده و جهان شمول دستگاه های ATM به شمار می رود. امنیت دستگاه مهمترین بخش سایت میباشد.

 

چه کسانی از تکنیک اسکیمینگ استفاده می کنند؟

اسکیمرها مجرمان حرفه ای هستند که روز به روز از روش های پیشرفته تری استفاده می کنند.

همه روزه حملات اسکیمرها به دستگاه های ATM وسعت و شدت بیشتری می یابد و مجرمان از تکنیک های متعددتری برای حمله به دستگاه های ATM استفاده می کنند. برای پیشگیری از تهاجم اسکمیرها به دستگاه های ATM استفاده از محافظ کارت یکی از مؤثرترین راهکارهاست.

 

محافظ کارت در طی ورود و خروج کارت مغناطیسی به کارت خوان فعال شده و بدین سان از کپی شدن (اسکیم شدن) داده های کارت پیشگیری می کند.

یک قطعه پلاستیکی مصنوعی در ورودی و خروجی کارت خوان های دستگاه خودپرداز نصب می شود و از ورود نوار مغناطیسی کپی کننده اطلاعات کارت پیشگیری می نماید. محافظ کارت اما با شناسایی ورود و خروج کارت از مراجع متعدد امنیتی صحت کارت وارد شده به دستگاه را تضمین می کند. اساسا کپی کردن اطلاعات از خودپردازهای مجهز به محافظ کارت عملا غیر ممکن است. معیارهای امنیتی شرکت های سازنده خودپرداز ممکن است به حد کافی پیشگیرانه نباشند. محافظ کارت اما با جبران این نقیصه، اگر مورد حمله قرار بگیرد با سیستم خود ایمنی دستگاه را خاموش کرده و مانع دسترسی به اطلاعات کارت شما می شود. محافظ کارت حتی از راه دور هم قابلیت کنترل و نظارت دارد.

 

 


مجموعه رادان نام ارائه دهنده خدمات اتوماسیون بانکی در سراسر کشور