خودپرداز هیوسانگ ۵۶۰۰ Hyosung MX

دستگاه خودپرداز هیوسانگ
دستگاه خودپرداز هیوسانگ

خودپرداز هیوسانگ Hyosung MX 5600 T دستگاه بسیار کارآمدی از شرکت بزرگ هیوسانگ از پیشروان صنعت تولید تجهیزات الکترونیکی و بانکی است. که به لحاظ پنل کاربری کم‌عرض، قیمت مناسب و کارایی عالی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. این دستگاه ۴۴۴ کیلوگرم وزن داشته و ابعاد آن نسبت به سایر خودپردازهای دیواری کوچکتر است.

بالاترین زمان سرویس‌دهی به نسبت نیاز به خدمات تعمیر و نگهداری از مهم‌ترین ویژگی‌های Hyosung MX 5600 T است. طراحی ماژولار نیز باعث شده است که تعمیر و ارتقاء فنی هر یک از قطعات به سادگی و با کمترین هزینه ممکن امکان‌پذیر باشد. رابط کاربری بسیار آسان و تجهیزات روز الکترونیکی از قبیل صفحه نمایش تمام رنگی، منو کاربری استاندارد، دستگاه بارکدخوان، دوربین ضبط عملیات کاربری و .. دراین دستگه تعبیه شده است.

یکی از مهمرین مزیت‌های Hyosung MX 5600 T نسبت به سایر خودپرداز این است مدل دیواری و سالنی آن با کمی تفاوت نسبتی در بدنه بیرونی در بازار وجود دارد. قابلیت عملکرد صحیح در درمای بالای ۴۰ درجه، سرمای زیر ۳۰ درجه سانتی‌گراد و همچینن رطوبت ۸۵ درصدی را دارد از همین رو با تمام شرایط اقلیمی ایران سازگار است.

 

مزیت های  دستگاه

 

۱ – حداکثر قابلیت اطمینان

دستگاه  Monimax5600  طوری طراحی شده که بالا ترین زمان سرویس دهی (uptime) و حداقل ِ نیاز به تعمیر و نگهداری را داراست و ازنظر قابلیت اطمینان نمونه مشابهی در بازار ندارد . دیگر لازم نیست نگران جابجایی قطعات و یا از کارافتادن ناگهانی دستگاه باشید ، چرا که Monimax5600 برای کار بدون  وقفه در طولانی مدت ساخته شده است.

۲ –  دوستدار محیط زیست

کیفیت، با مسئولیت نیز همراه است. سری دستگاه های Monimax  با ویژگی هایEnergy Saving   از قبیل  LCD کم مصرف و قطعات  با طول عمر بالا با کمترین پیامد های زیست محیطی،  تجهیز شده است.

۳ – انعطاف پذیری

از آنجا که  Monimax5600 با ساختار منعطف (open architecture platform) طراحی شده ، ارتقاء سیستم و تغییرات ماژول را در آینده به آسانی  امکان پذیر می سازد.

طراحی ماژولار دستگاه  از راه هایی است که بوسیله آن سعی داریم  هزینه های بانک را کاهش داده و راحتی  بیشتری برای مشتری فراهم کنیم.

۴ – عملکرد بهینه

دستگاه Monimax5600  با قابلیت هایی نظیر پرداخت قبض، انتقال وجه و  mobile top-up ، با منوی کاربری آسان برای مشتری جهت انجام  بسیار آسان و سریع عملیات ، کارکردی کاملا بهینه به شما عرضه  می کند.

۵ – حداکثر امنیت

 مطابق با استانداردهای جهانی، شرکت ناتیلوس هیوسانگ تمهیدات امنیتی کاملا  پیشرفته ای در محصولاتش  بکار می برد،  و در دستگاه Monimax5600 نیز طراحی بسیار مطمئن و منسجم  ، هرگونه تلاش برای نفوذ را نامیسر می نماید.

 Monimax5600  می تواند به راحتی در هر گونه سیستم نظارتی  موجود جای گرفته، و انتقال داده ها را بصورت یکپارچه جهت  مدیریت مؤثر کانال های سلف سرویس صورت دهد.

مشخصات فنی:

ابعاد :  :  ۴۶۳mm x D 811mm x H 1505mm

وزن :  ۴۴۴ کیلو گرم

دما :   ۰℃~۴۰℃   ،  -۳۱℃~۴۰℃ با(Heater)

رطوبت : ۲۰%~۸۵%

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:  ۳۵۴۱۷۹۷۵ -۰۴۱       ۳۵۴۱۸۶۷۹-۰۴۱