فروش خودپرداز NCR و هیوسانگ

دستگاه خودپرداز NCR

دستگاه خودپرداز ncr مدل ۵۸۸۶ یکی از سه مدل معروف شرکت ان سی آر می باشد که در کشور ما استفاده می شود.این دستگاه بسیار انعطاف پذیر بوده و با پیشرفت تکنولوژی قابل ارتقاع می باشد.

دستگاه خودپرداز NCR 5886 یکی از بهترین مدل‌های شرکت تولید دستگاههای خودپرداز NCR است به شکلی که بسیاری از کارشناسان NCR 5886 را یکی از موفق‌ترین مدلها در تمام دستگاههای خودپرداز می‌داند. این خودپرداز همانند سایر تولیدات شرکت NCR کاملا ماژولار طراحی شده است، یعنی قطعات این دستگاه هر یک به تنهایی قابل ارتقاء بوده و در صورت بروز مشکل فنی در یک قسمت، سایر قسمت‌های از کار نخواهد افتاد از همین رو تحمل بسیار بالا و درصد خرابی بسیار کمی دارد.

این دستگاه مجهز به آنتی‌اسکیمر و دوربین عکاسی از عملیات کاربر بوده و دارای ۴ کاست پول‌گذاری است. صفحه نمایش ۱۲ اینجی تمام رنگی به همراه بلندگو و دستگاه بارکدخوان از دیگر تجهیزات NCR 5886 می‌باشد.همچنین دارای درب الکترونیکی ضدسرقت با امنیتی فیزیکی بسیار بالاست.

وزن این دستگاه دیواری تقریبا ۵۰۰ کیلوگرم است و ابعاد آن عرض ۱۰۰ سانتی‌متر ، طول و ارتفاع ۱۷۰ سانتی‌متر می‌باشد، در رنگهای طوسی روشن و تیره عرضه می‌شود. دستگاههای خودپرداز NCR از لحاظ کارایی بسیار مقاوم و رابط کاربری خیلی آسانی دارد به طوری که حتی صاحب دستگاه می‌تواند با کمی آموزش سرویس‌های اولیه دستگاه خود را به راحتی انجام دهد.

 

نقاط قوت :

  • طراحی زیبا
  • سخت افزاری قوی
  • قابل ارتقا
  • امنیت بالا

 

دستگاه خودپرداز هیوسانگ

خودپرداز هیوسانگ دستگاه بسیار کارآمدی از شرکت بزرگ هیوسانگ از پیشروان صنعت تولید تجهیزات الکترونیکی و بانکی است. که به لحاظ پنل کاربری کم‌عرض، قیمت مناسب و کارایی عالی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. این دستگاه ۴۴۴ کیلوگرم وزن داشته و ابعاد آن نسبت به سایر خودپردازهای دیواری کوچکتر است.

بالاترین زمان سرویس‌دهی به نسبت نیاز به خدمات تعمیر و نگهداری از مهم‌ترین ویژگی‌های دستگاه خودپرداز هیوسانگ است. طراحی ماژولار نیز باعث شده است که تعمیر و ارتقاء فنی هر یک از قطعات به سادگی و با کمترین هزینه ممکن امکان‌پذیر باشد. رابط کاربری بسیار آسان و تجهیزات روز الکترونیکی از قبیل صفحه نمایش تمام رنگی، منو کاربری استاندارد، دستگاه بارکدخوان، دوربین ضبط عملیات کاربری و .. دراین دستگه تعبیه شده است.

یکی از مهمرین مزیت‌های دستگاه خودپرداز هیوسانگ نسبت به سایر خودپرداز این است مدل دیواری و سالنی آن با کمی تفاوت نسبتی در بدنه بیرونی در بازار وجود دارد. قابلیت عملکرد صحیح در درمای بالای ۴۰ درجه، سرمای زیر ۳۰ درجه سانتی‌گراد و همچینن رطوبت ۸۵ درصدی را دارد از همین رو با تمام شرایط اقلیمی ایران سازگار است.

با مشاوران و کارشناسان رادان نام تماس بگیرید.

http://www.aparat.com/v/rNPCq

 

دفتر مرکزی : ۳۵۴۱۷۹۷۵-۰۴۱       ۳۵۴۱۸۶۷۹-۰۴۱       ۳۵۴۲۲۷۹۵-۰۴۱